
Yvonne trofee
Deze gouden met zilveren trofee heeft in acht verschillende maten op voorraad. Op de zwarte marmeren voet kan een tekstplaatje worden geplaatst. Ook kan bovenop de deksel van de trofee een afbeelding worden geplaatst. Hiervoor kan je een (gratis) afbeelding uit onze eigen catalogus kiezen, of een eigen ontwerp uploaden. De montage wordt gratis gedaan door ons. Gratis (sport)afbeelding Hoge kwaliteit Persoonlijke tekst mogelijk.
- Boccale levert betrouwbaar en snel.
- Uit voorraad leverbaar
- Verzendkosten bedragen 8,95 Euro per bestelling voor Nederland en voor België is dit 11,55 Euro. Vanaf 150 Euro betaal je geen bezorgkosten in Nederland en vanaf 200 Euro in België.
- Je kan kiezen voor thuisbezorging.
- Bezorgtijden wijken af als je op een Waddeneiland woont. Het kan één à twee dagen langer duren.
- De vervoerder kan door overmacht vertraging hebben opgelopen waardoor je pakketje later wordt geleverd. Hierop heeft Budgettrophy helaas geen invloed.
- Je bestelling wordt verstuurd met DHL.
Ga naar onze klantenservice voor alle voorwaarden.
Productinformatie
Aflevering
Specificaties:
| Beschikbare hoogtes: | 30,0 – 33,0 – 35,0 – 38,0 – 40,5 – 43,5 – 47,0 – 49,0 cm |
| Diameter cup: | 80 – 100 – 100 – 120 – 120 – 140 – 160 – 160 mm |
| Gewicht: | 391 – 543 – 643 – 880 – 917 – 1154 – 1470 – 2366 gram |
| Materiaal: | marmer, kunststof, metaal |
| Kleur: | goud, zilver |
| Sport: | neutraal |
| Afbeelding mogelijk: | ja |
| Diameter afbeelding: | 50 mm |
| Graveerplaatje mogelijk: | ja |
| Kleur graveerplaatje: | goud |