
Tennis medaille
Onze tennis medaille, verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen, is de perfecte manier om spelers te belonen voor hun prestaties op de baan. Gemaakt van stevig metaal en met een diameter van 4,5 cm, heeft deze medaille een stijlvol ontwerp dat de kracht van een smash, de precisie van een dropshot en de strategie van het spel benadrukt. Ideaal voor toernooien, competities of recreatieve wedstrijden, deze medaille staat voor passie, talent en succes in de tennissport.
- Boccale levert betrouwbaar en snel.
- Uit voorraad leverbaar
- Verzendkosten bedragen 8,95 Euro per bestelling voor Nederland en voor België is dit 11,55 Euro. Vanaf 150 Euro betaal je geen bezorgkosten in Nederland en vanaf 200 Euro in België.
- Je kan kiezen voor thuisbezorging.
- Bezorgtijden wijken af als je op een Waddeneiland woont. Het kan één à twee dagen langer duren.
- De vervoerder kan door overmacht vertraging hebben opgelopen waardoor je pakketje later wordt geleverd. Hierop heeft Budgettrophy helaas geen invloed.
- Je bestelling wordt verstuurd met DHL.
Ga naar onze klantenservice voor alle voorwaarden.
Productinformatie
Aflevering
Specificaties:
| Diameter: | 45 mm |
| Dikte: | 2 mm |
| Materiaal: | ijzer |
| Beschikbare kleuren: | goud, zilver, brons |
| Sport: | tennis |
| Afbeelding mogelijk: | nee |
| Lintje mogelijk: | ja, 22 mm breed |
| Persoonlijke tekst mogelijk: | ja (tekstlabel op achterkant medaille) |