
calcActive())" class="w-full lg:w-[5.75rem] lg:order-1 lg:shrink-0">
Met medaille fakkelrelief o 32 mm in goud zilver of brons
Artikelcode
BTG.MM1806
Vanaf:
0,70
Vanaf:
per stuk, incl. BTW
Deze medaille toont een fakker als teken van de "overwinning"! De medaille heeft een diameter van 32mm en komt in de kleuren goud, zilver en brons. Je kunt uit ons ruime assortiment een lint kiezen en de achterkant voorzien van je eigen tekst. monteert de tekst en het lintje gratis voor u!.
- Boccale levert betrouwbaar en snel.
- Uit voorraad leverbaar
- Verzendkosten bedragen 8,95 Euro per bestelling voor Nederland en voor België is dit 11,55 Euro. Vanaf 150 Euro betaal je geen bezorgkosten in Nederland en vanaf 200 Euro in België.
- Je kan kiezen voor thuisbezorging.
- Bezorgtijden wijken af als je op een Waddeneiland woont. Het kan één à twee dagen langer duren.
- De vervoerder kan door overmacht vertraging hebben opgelopen waardoor je pakketje later wordt geleverd. Hierop heeft Budgettrophy helaas geen invloed.
- Je bestelling wordt verstuurd met DHL.
Ga naar onze klantenservice voor alle voorwaarden.
Productinformatie
Aflevering
Specificaties:
| Diameter: | 32 mm |
| Dikte: | 1,5 mm |
| Materiaal: | ijzer |
| Beschikbare kleuren: | goud, zilver, brons |
| Sport: | neutraal |
| Afbeelding mogelijk: | nee |
| Lintje mogelijk: | ja, 10 mm breed |
| Persoonlijke tekst mogelijk: | ja (tekstlabel op achterkant medaille) |