
Medaille Tirana
Deze medaille met fraaie gedetailleerde rand heeft een diameter van 70 mm en is verkrijgbaar in drie klassieke kleuren: goud, zilver en brons. In het midden van de medaille kun je een afbeelding plaatsen, zoals een eigen ontwerp of een afbeelding uit de uitgebreide catalogus van Boccale. Ook de achterkant kan worden voorzien van een persoonlijke tekst. Zo stel je eenvoudig een medaille samen die perfect aansluit bij jouw evenement of sportprestatie.
Toch op zoek naar iets anders? Boccale biedt een uitgebreid assortiment sportprijzen. Ontdek ook onze medailles, trofeeën, glazen awards en rozetten.
✓ Gratis (sport)afbeelding
✓ Hoogwaardige kwaliteit
✓ Mogelijkheid voor persoonlijke tekst
✓ Keuze uit verschillende kleuren lintjes
- Boccale levert betrouwbaar en snel.
- Uit voorraad leverbaar
- Verzendkosten bedragen 8,95 Euro per bestelling voor Nederland en voor België is dit 11,55 Euro. Vanaf 150 Euro betaal je geen bezorgkosten in Nederland en vanaf 200 Euro in België.
- Je kan kiezen voor thuisbezorging.
- Bezorgtijden wijken af als je op een Waddeneiland woont. Het kan één à twee dagen langer duren.
- De vervoerder kan door overmacht vertraging hebben opgelopen waardoor je pakketje later wordt geleverd. Hierop heeft Budgettrophy helaas geen invloed.
- Je bestelling wordt verstuurd met DHL.
Ga naar onze klantenservice voor alle voorwaarden.
Productinformatie
Aflevering
Specificaties:
| Diameter: | 70 mm |
| Dikte: | 2 mm |
| Materiaal: | ijzer |
| Beschikbare kleuren: | goud, zilver, brons |
| Sport: | neutraal |
| Afbeelding mogelijk: | ja (voorkant medaille) |
| Diameter afbeelding: | 50mm |
| Lintje mogelijk: | ja, 22 mm breed |
| Persoonlijke tekst mogelijk: | ja (tekstlabel op achterkant medaille) |