
Medaille carnaval steek
Deze feestelijke carnavalsmedaille maakt ieder carnavalsfeest helemaal compleet. De medaille is verkrijgbaar in goud of zilver en heeft een vrolijk carnavalsdesign met een traditionele steek. Op de achterzijde is ruimte voor een persoonlijke tekst, zodat je de medaille een uniek karakter geeft. Maak het geheel af door een medaillelint te kiezen in de carnavalskleuren van jouw vereniging.
✓ Verkrijgbaar in goud en zilver
✓ Feestelijk carnavalsdesign met steek
✓ Persoonlijke tekst op de achterzijde mogelijk
✓ Keuze uit diverse carnavalslinten
- Boccale levert betrouwbaar en snel.
- Uit voorraad leverbaar
- Verzendkosten bedragen 8,95 Euro per bestelling voor Nederland en voor België is dit 11,55 Euro. Vanaf 150 Euro betaal je geen bezorgkosten in Nederland en vanaf 200 Euro in België.
- Je kan kiezen voor thuisbezorging.
- Bezorgtijden wijken af als je op een Waddeneiland woont. Het kan één à twee dagen langer duren.
- De vervoerder kan door overmacht vertraging hebben opgelopen waardoor je pakketje later wordt geleverd. Hierop heeft Budgettrophy helaas geen invloed.
- Je bestelling wordt verstuurd met DHL.
Ga naar onze klantenservice voor alle voorwaarden.
Productinformatie
Aflevering
Specificaties:
| Diameter: | 50 mm |
| Dikte: | 2 mm |
| Materiaal: | ijzer |
| Kleur: | goud, zilver |
| Sport: | carnaval |
| Afbeelding mogelijk: | ja |
| Lintje mogelijk: | ja, 22 mm breed |
| Persoonlijke tekst mogelijk: | ja (tekstlabel op achterkant medaille) |