
Dans medaille
Onze dans medaille, verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen, eert elegantie, expressie en doorzettingsvermogen in de kunst van het dansen. Gemaakt van hoogwaardig metaal en met een diameter van 5,0 cm, straalt deze medaille de gratie van een pirouette en de passie van een choreografie uit. Perfect voor wedstrijden, examens of optredens, deze medaille symboliseert toewijding en succes in dans.
- Boccale levert betrouwbaar en snel.
- Uit voorraad leverbaar
- Verzendkosten bedragen 8,95 Euro per bestelling voor Nederland en voor België is dit 11,55 Euro. Vanaf 150 Euro betaal je geen bezorgkosten in Nederland en vanaf 200 Euro in België.
- Je kan kiezen voor thuisbezorging.
- Bezorgtijden wijken af als je op een Waddeneiland woont. Het kan één à twee dagen langer duren.
- De vervoerder kan door overmacht vertraging hebben opgelopen waardoor je pakketje later wordt geleverd. Hierop heeft Budgettrophy helaas geen invloed.
- Je bestelling wordt verstuurd met DHL.
Ga naar onze klantenservice voor alle voorwaarden.
Productinformatie
Aflevering
Specificaties:
| Diameter: | 50 mm |
| Dikte: | 2 mm |
| Materiaal: | ijzer |
| Beschikbare kleuren: | goud, zilver, brons |
| Sport: | dansen |
| Afbeelding mogelijk: | nee |
| Lintje mogelijk: | ja, 22 mm breed |
| Persoonlijke tekst mogelijk: | ja (tekstlabel op achterkant medaille) |

