
Berlin medaille
Deze grote medaille hebben wij in 3 kleuren op voorraad. De medaille heeft een diameter van 70 mm, waardoor het echte eye catcher is! In het midden van de medaille kan een afbeelding worden geplaatst. Hiervoor kan een afbeelding worden gekozen uit onze catalogus, of u kan een eigen afbeelding uploaden. Op de achterkant kan een tekstlabel worden geplaatst.
- Boccale levert betrouwbaar en snel.
- Uit voorraad leverbaar
- Verzendkosten bedragen 8,95 Euro per bestelling voor Nederland en voor België is dit 11,55 Euro. Vanaf 150 Euro betaal je geen bezorgkosten in Nederland en vanaf 200 Euro in België.
- Je kan kiezen voor thuisbezorging.
- Bezorgtijden wijken af als je op een Waddeneiland woont. Het kan één à twee dagen langer duren.
- De vervoerder kan door overmacht vertraging hebben opgelopen waardoor je pakketje later wordt geleverd. Hierop heeft Budgettrophy helaas geen invloed.
- Je bestelling wordt verstuurd met DHL.
Ga naar onze klantenservice voor alle voorwaarden.
Productinformatie
Aflevering
Specificaties:
| Diameter: | 70 mm |
| Dikte: | 2 mm |
| Materiaal: | zamac |
| Beschikbare kleuren: | goud, zilver, brons |
| Sport: | neutraal |
| Afbeelding mogelijk: | ja (voorkant medaille) |
| Diameter afbeelding: | 50 mm |
| Lintje mogelijk: | ja, 22 mm breed |
| Persoonlijke tekst mogelijk: | ja (tekstlabel op achterkant medaille) |